چرا قیمتهای گروه مادکالا پایین میباشد.؟

.”ماد کالا با خرید مسقیم از شرکتهای معروف موبایل درشنزن چین با اختلاف 10% از بازار امارات متحده  و حمل ان با پرواز مسقیم  به اربیل به جز اینکه شامل عوارض گمرکی  حکومت اقلیم کردستان نمی شود و زمان ارسال نیز به یک هفته نمیرسد همواره مادکالا فضای مناسبی جهت مانور در رقابت و تعین قیمت محصولات خود داشته است و برای هر گوشی موبایل سود ناچیز در حدود سه  یا چهار دلار می گیرد. و این اختلاف قیمت 10 در صد با امارات متحده عربی را حفظ نموده است.و اختلاف قیمت ان با قیمت تمام شده گوشیهای وارداتی از دبی و اربیل گاها به 15 تا 18 درصد میرسد.

فاصله اندک از زمان خرید تا هنگام رسیدن کالا یکی از مهمترین اولویتها است. با توجه به اینک قیمت موبایل مدام در حال کاهش می باشد. اگر این زمان اندک باشد.باعث موفقیت شخص خریدار خواهد شدودر غیر این صورت طولانی شدن زمان رسیدن کالا ضرر قابل توجهی را نصیب ما میکند. ماد کالا همواره سعی کرده که زمان رسیدن کالا را به حداقل ممکن برساند.

چگونه به ماد کالا اعتماد کنیم؟ کسانی که کارشان خرید و فروش موبایل می باشد بهترین گزینه مراجعه حضوری برای یک بار جهت اشنایی بیشتر باشرایط کار و شناسایی بهتر ما از نزدیک می باشد. و اندسته هم که بعلت دوری راه یا مشغله کاری این مراجعه برایشان میسر نیست با توجه با اینکه دفتر ماد کالا یک دفتر رسمی رو از طریق ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشو.ر شناسایی شده است .هیچ جای نگرانی ندارد و ماد کالا برای کلیه کالاهای خود مهلت تست و بسته به قرار داد گارانتی نیز میدهد(مهلت تست شامل اصالت کالاو ایرادهای کالا در صورت وجود).

چگونه کالا بدستم میرسد؟ وقتی بحث خرید به میان می اید خصوصا غیره حضوری این کالا باید تحویل ادرس گیرنده(خریدار)  داده شود . چه از طریق پست پیشتاز چه از طریق باربر های معمولی در هر صورت ضمانت تحویل صحت کالا تا هنگام رسیدن به دست خریدار بر عهده فروشنده(ماد کالا) می باشد.