ازارسال پیامک و غیره بصورت sms جدا خودداری تمائیید. چون پاسخ داده نمیشود.و در مورد خرید پرداخت در محل به هیچ و جه امکان پذیر نمیباشد و در این مورد قبل از هرگونه تصمیم به خرید.به این مورد توجه کنید. ودر مورد قیمت کالاهایی که در سایت موجود نیست. پرسش ننمایید که پاسخ داده نمیشود.

روش اول:

پرداخت در محل این روش بدان معناست که در این روش ارسال کالا از طریق پست امکان پذیر نمی باشد.وتوسط باربر ارسال کالا صورت میگیرد.و شامل کالاهای باحجم بالا مثل تلویزیون کولر گازی ظر فشویی ویخچال …… می شود . بدین معناست پس  از نهایی شدن قیمت کالا خریدار با ارسال در صدی از قیمت تمام شده  بعنوان بیعانه و کرایه حمل باربر کالا به درب محل او برده و پس از تست و روئیت کالای مورد نظر توسط خریدار بقیه مبلغ را همانجا به باربر تحویل داده ویا به شماره حسابهای فروشگاه واریز می نماید.

روش دوم

در این روش شامل خرید گوشی موبایل و کالاهایی است که در حجم کمتر که بتوان از طریق پست پیشتاز ارسال نمود در این روش مبلغ کامل کالا باید واریز شود و پس از در یافت اطلاعات واریزی کالا ی مورد نظر به ادرس دقیق شما پست خواهد شد. در این روش یک سوال پیش می اید که چرا همانجا یعنی در محل درب منزل یا محل کار توسط ما مور پست مبلغ در یافت نمی شود یعنی پرداخت در محل امکان پذ یر نیست. یکی از عوامل عدم عقد قرا داد از طرف اداره مرکزی پست شهرستان بانه به علت اینکه کالاهای موجود در بازار بانه اکثرا از طریق مجرای قاچاق وغیره قانونی از طریق مرزهای غربی وارد خاک بانه خواهد شد. وبعضا هرچند گاهی نیز از طریق نیروی مبازه با قاچاق به پست و دفاتر پستی وابسته موجود در شهر بانه بازرسی می شود  و این امر نیز یکی از عواملی  می باشد که نتوان قرار داد پرداخت در محل را با اداره پست انعقاد نمود .

در مرحله دوم باید حتما ادر س پستی دقیق باشد به ترتیب  استان /شهر/خیابان/کوچه/کدپستی/ نام ونام خانوادگی/تلفن/کدملی گیرنده کالا  مشخص باشد در تمام این شرایط  کالا ارسال می شود و به محض ارسال کالا کد رهگیری مرسوله پستی به شماره موبایل پیامک می شود  تا در سامانه پیگیری مرسولات پستی قابل رهگیری باشد.

نکته:

در تمام مراحل قبل از هر گونه خرید حتما با شماره های تماس قید شده در این سایت تماس گرفته شود  تا سو لت در امر خرید راحت تر باشد  قابل ذکر است که تمام اپلیکشنهای واتس اپ- تلگرام-ایمو  روی شماره موبایل 09109520060 فعال می باشد.

پس از اتمام این موارد حتما باید شماره سریال فیش بانکی را همراه با تاریخ و نام بانک- بانک ملی یا بانک ملت در قسمت منوی افقی سایت در دسته تماس با ما  ایمیل فرمائید.

 • به محض در یافت اطلاعات واریزی کالای مورد نظر از طریق پست پیشتاز به ادر س شما فرستاده می شود.
 • حداقل مدت انتظار مراکز استانها دو روز شهرستانها سه روز
 • به ادر سهایی که فاقد شماره تماس معتبر هستند ترتیب اثر داده نمی شود.
 • توجه شود که درصورت واریز به حساب مسقیم مدارک زیر را به  ادرس ایمیل ما  به ادرس  xmadkala@gmail.com  ارسال نمایید،
 • تصویر یا عکس  فیش واریزی چه از طریق عابر بانک، موبایل بانک (بصورت اسکرین شات، pdf ) با مشخصه تاریخ و ساعت واریز
 • نام و نام خانودگی شماره موبایل معتبر گیرنده  ادرس دقیق وپیوسته با ذکر کد پستی گیرنده
 • عنوان کالای خریداری شده و رنگ ان
 • بدیهی است با ارسال دقیق اطلاعات فوق پروسه ارسال کالا برای شما با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.
 • شماره حسابها(کلیه کارتها بنام حسین عزیزپناه می باشد)

 1. بانک ملت  شماره کارت**** 610433790918

 2. بانک ملی شماره کارت 6037997257106691

 3. بانک سپه نامشخص

 4.  کشاورزی شماره کار****60377016740 

 5. تجارت شماره کارت**** 585983105045