1. هر روز که میگذرد، شرکتهای بیشتری به وارد کردن و فروش این محصولات عالی روی می اورند، یعنی اینکه تعداد فروشگا ههای عرضه گوشی موبایل شیائومی روزبروز درحال افزایش میباشد.طبعا خریدار یک گوشی موبایل خاصا هر برندی باشد. قبل از هر چیز گزینه قیمت برای او مهم خواهد بود و در این بین لیست قیمت شیائومی اگر که دنبال ان باشد فاکتور مهمی در خرید این کالا در بین فروشندگان و عرضه کنندگان محصولات شیائومی خواهد بود. و سرنوشت خریدار را در بهترین گزینه خرید برای این محصول و یافتن نمایندگی  عر ضه محصولات شیائومی را درایران میتواند رقم بزند.لیست قیمت هر برند علل خصوص لیست قیمت محصولات بروز شیائومی به فاکتورهای زیر بستگی دارد.

  2. نحوه خریدن محصولات شیائومی از بازار :نحوه خریدن محصولات شیائومی در بازار و عرضه ان میتواند در موفقیت فروشنده جهت عرضه این محصول تعین کننده باشد. هر فروشگاهی که محصولات خریداری شده خودرا از شرکت مادر انجام بدهد.یعنی اینکه از مرکز دفتر فروش ان در شنزن چین انجام بدهد. و بتواند با خود شرکت شیائومی قرارداد خرید ببندد طبعا در ارائه قیمت مناسبتر موفق تر نیز خواهد بود . با این اوصاف پیش بینی میشود که لسیت ارائه شده ان مطلوب خریدار باشد. و همواره فروشگاههایی که با واسطه شرکتهای دیگر خرید می نمایند . از لیست قیمت مناسبی در عرضه محصولات شیائومی موفق نخواهند بود.

  3. سقف تیراژ خرید از شرکت شیائومی:تعداد خریدهای انجام شده و سابقه معامله با با این شرکت و از همه مهمتر اینکه هر بار فروشگاه عرضه محصولات شیا ئومی چقدر توان دارد خرید کند .یعنی به عبارتی روشن تر هرچه تعداد و تیراژ گوشیها بالاتر باشد شرکت مادر یا دفتر فروش شیائومی قیمت کمتری را برای هر گوشی لحاظ میکند.بدین ترتیب برای هر مدل از تعداد هزار عدد و هزار عدد به بالاتر 15 دلار امریکا تخفبف میدهد یعنی اینکه از هزار عدد تا سه هزار عدد یک قیمت و از سه هزار تا 6000 یک قیمت دیگر برای لیست قیمت شیائومی وجود داردکه در اینجا به اختصار توضیح خواهیم داد . فرضا تاگر تعداد گوشی خریداری شده از شرکت شیائومی 500 عدد باشد و قیمت یک گوشی مشخص شیائومی فرضا 250 دلار امریکا باشد.اگر تعداد خرید از هزار عدد تا سه هزار عدد باشد قیمت ان به 235 دلار میرسد یعنی 15 دلار تخفیف برای هر گوشی ،و جالتر اینکه اگر این خرید از سه هزار عدد بالاتر باشد یعنی بین 3000 عدد تا 6000 عدد باشد قیمت این گوشی به 220 دلار خواهد رسید یعنی 30 دلار تخفیف و اخرین مرحله تخفیف مربوط به خرید 6000 عدد تا 10000 عدد می باشد که قیمت تمام شده ان تنها 205 دلار خواهد بود . یعنی با خرید 7000 عدد گوشی شیا ئومی 250 دلاری انرا میتوانید با قیمت 205 دلار خریداری نمایید.پس میزان سرمایه فروشگاه عرضه محصولات شیائومی و قدرت فروش و مانور ان در بازار بسیار جدی می باشد خصوصا در ارایه لیست قیمت شیا ئومی ، فروشگاهی که از شرکت دوم واسطه خرید میکند با فروشگاهی که بصورت عمده مسقیما از خود شرکت مادر خرید می نماید به هیچ وجه نمیتواند رقابت نماید.چون به عبارتی بسیار روشن و رسا 40 دلار از ان گرونتر خریده است که 40 تا 3500 تومان برای یک گوشی مبلغ کمی نیست.

  4. گارگوهای حمل و نقل هوایی و روش انتقال به بازار :طبعا بعداز پروسه خرید مهمترین عامل انتقال خرید به بازار برای عرضه می باشد که انهم چند تا فاکتور مهم دارد که به بعضی از انها اشاره خواهیم داشت که هریک به نوبت خود در ارائه لیست قیمت شیائومی مهم هستند . زمان: زمان ارسال کالا و زمان رسیدن ان به مقصد جهت سرعت بخشی  سریع عرضه محصولات شیائومی در بهبود وضع مناسب لیست قیمت  محصولات شیائومی مهم  خواهد بود،شرکتهای بزرگ هوایی دراین بین وجود دارند که در این بین FEDEX ,وDHL وSEIMENS از لحاظ سرعت انتقال بار در صدر قرار دارند.هزینه تمام شده حمل تا مقصد :یکی از مهمترین فاکتورهای ارزان بودن لیست قیمت شیائومی در فروشگاه  هزینه تمام شده ان می باشد که تا بحال حتی تیراژ خرید بالا نمی تواند با این گزینه در ارائه مناسب لیست قیمت محصولات شیا ئومی رقابت کند که مقصد کشور و انتخاب بهترین کارگوی هوایی در این میان دخیل هستندو حتی هزینه گمرک یا یعضی از گزینه های دیگر.