تاریخچه و سابقه شرکت بزرگ فور اور لیوینگ(forever living)

فور اور لیوینگ(forever living) ،یک شرکت بازاریابی خصوصی در آمریکا است که در اسکاتسدیل، آریزونا مستقر است که تولید و فروش نوشیدنی های مبتنی بر آلوئه ورا و لوازم آرایشی و مکمل زنبور عسل، مکمل های غذایی و مراقبت های شخصی محصولات برعهده دارد.
این شرکت در سال 1978 توسط رکس مون مدیر عامل ان تاسیس شد.
فور اور لیوینگ(forever living)+ پس از به دست آوردن شرکت آلوئه ورا آمریکا از دهه 1990، در سال 2010، شبکه ای از 9.3 میلیون توزیع کننده و درآمد 1.7 میلیارد دلاری را گزارش کرد و در سال 2006 گزارش داد که 4،100 کارمند دارد.
( forever living) در سال 1978 در Tempe، آریزونا توسط کارل جنسن و رکس مغن تاسیس شد.

تا دهه 1990، Maughan شرکت تگزاس Aloe Vera America را خریداری کرد، با Aloe Vera از امریکا فروش محصولات خود را به Forever Living برای توزیع برخی از روزنامه نگاران مدل تجاری کسب و کار چند سطحی سیستم توزیع Forever Living را به طرح هرمی تقسیم کرده اند.]

در سال 1983، این شرکت به نام شرکت شماره 6 در شرکت Inc. سالانه 500 لیست از سریعترین شرکت های خصوصی در ایالات متحده نامگذاری شد.

طبق گفته های آرتور آندرسن ، سال 1993، Forever Living Products International دومین شرکت خصوصی خصوصی آریزونا بود. از اوت 1995، مجله فوربس گزارش داد خط تولید این شرکت شامل “دئودورانت ها، خمیر دندان، مواد شوینده شستشو و سه ده محصول دیگر، تقریبا همه آنها حاوی عصاره آلوئه است.

درآمد سالانه بیش از 1.15 میلیارد دلار در سال 2005 و Forever Living با سالانه حدود 150،000 توزیع کننده، و 55 کارمند به پایان رسید.10سال بعد، Forever Living در لیست شماره 340 لیست مجله فوربز 400 قرار گرفت که بزرگترین شرکت های خصوصی در ایالات متحده را تشکیل می دهد.

در آن زمان، این شرکت به عنوان 4،100 کارمند توصیف شده که محصولاتش را در 100 کشور فروخته است.
در سال 2010، این شرکت درآمد 1.7 میلیارد دلاری و شبکه ای از 9.3 میلیون توزیع را گزارش داد. این شرکت در سال 2018 در بیش از 165 کشور جهان فعال بوده است.

در فوریه 2015، شرکت اعلام کرد که یک تیم مدیریت جدید را برای نظارت بر امور شرکت در نیجریه منصوب کرده است.

در سال 1996، بر اساس پیشنهاد مقامات آمریکایی، اداره مالیات داخلی (IRS) و آژانس مالیاتی ملی ژاپن (NTA) در یک طرح
ممیزی مشترک رکس و روث موان و موسسات مرتبط با آلی وره آمریکا (AVA)، Selective Art Inc .، FLP International و FLP Japan در دوره 1991 تا 1995.
در سال 1997، NTA، مبلغ پنالتی 3.5 میلیارد ین را در بخش ژاپن Forever Living برای مخفی کردن درآمد 7.7 میلیارد ین طی دوره پنج ساله اعمال کرد.

[13] در همان سال، AVA، Rex و Ruth Maughan، Maughan Holdings، Gene Yamagata و Yamagata Holdings ] از برای افشای اطلاعات غیرمجاز مالیاتی شکایت کردند. ]

در میان پرونده دعوی، IRS از NTA خواست که تصمیم خود را در مورد Forever Living رد کند
و در سال 2002 این آژانس “به طور ناخواسته با درخواست IRS موافقت کرد”، اعلام کرد که مالیات مجازات به طور موثر حذف شده است.

در ماه فوریه 2015، یک دادگاه منطقه ای ایالات متحده تصریح کرد که IRS به طور آگاهانه برخی اطلاعات نادرست درباره AVA را به NTA ارائه می دهد، به موجب نقض قرارداد مالیاتی ایالات متحده با ژاپن. و سه نفر از شاکیان را به میزان یک هزار دلار در معرض مجازات قرار داده است.

در سال 2004 ادعاهای مربوط به محصولات Forever Living، تخلف از قوانین متعددی در مجارستان مربوط به تبلیغات، ثبت نام محصولات تغذیه ای و استفاده از لوازم آرایشی به عنوان دارویی بود. در نتیجه، این شرکت 60 میلیون HUF (تقریبا 280،000 دلار آمریکا) جریمه شد.

در سال 2007 نویسنده ریچارد باخ ادعای شرکت را برای نقض حق نسخه برداری و نقض علامت تجاری اعلام کرد.

و به زودی پس از آن، Forever Living تغییر لوگوی شرکت خود از یک ماهی قزل آلا را به عقاب.

در سال 2015، Forever Living توسط اداره استانداردهای بریتانیا برای تهیه ادعاهای دروغین درباره مزایای بهداشتی محصولاتش که به عنوان درمان بیماری های مختلف از جمله دیابت و بیماری کرون به فروش رفته بود انتقاد کرد.

این شرکت نیز هشدار داده شده است که از مواد بهداشتی در مواد تبلیغاتی خود استفاده نکنید.

بعد از آن، سازمان تنظیم مقررات دارو و محصولات بهداشتی انگلستان تحقیقاتی را آغاز کرد که نشان می داد کارمندان کارکنان NHS به عنوان افراد فروش شناخته شده بودند.

فور اور لیوینگ در مادکالا (forever living)
برنامه شرکت مذکور در راستای بهره وری و بهینه محصولات منحصر بفر شایان ذکر است ، ماد کالا مدتهاست با مطالعه در مورد بحث محصولات این شرکت جهت تحقیقات پخش مستقیم و ارزان محصولات فوراور لیوینگ دست بکار شده است،

و با مطالعه شایسته و بجا در مورد محصولات شرکت و دسترسی مسقیم ما به ان از طریق نزدیک ترین کانال فروش ان در نقاط نزدیک جهت تهیه محصولات بصورت کمترین زمان ممکن به این تیجه رسیده ایم که ما میتوانیم در کوتاه مدت به یکی از مطرح ترین فروشندگان معتبر فور اور لیوینگ مبدل بشویم.

اما نکته اینکه شایسته بحث است شعار ما تنها فروش و سود اوری نیست همانطور هم که قبلا به این موضوع اشاره نموده ایم بزرگترین اهداف ما بر اورده کردن نیازهای مشتری بر اساس قناعت و اعتماد متقابل بوده است.

و ماد کالا در راستای بهبود خدمات فرو ش خود خصوصا محصولات فور اور تمام سعی و تلاش خود را می نماید ماد کالا سعی دارد که انطور که شایسته است جهت فروش محصولات فور اور بصورت کاملا اورجینال تلاش نماید و هدف نهایی ما حداقل در این بخش یعنی معرفی و بررسی و نقد و فروش واقعی محصولات فور اور لیوینگ قدم بردارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله